2016-05-16

Think like a Bee. Create like a Bee. Fly like a Bee.

Okulun en keyifli, babacan ve aile gibi aile kulüplerinden biri ister de yazmaz mıyım! Bugün tam da daire arkadaşlarımdan Nurhat' a yazı yazmak için ilham bulamadığımdan bahsettikten sonra whatsapp' de bir grup olan "ITU IEEE Lab UNO"'dan mesajlar yağmaya başladı. En başta söylemeden geçemeyeceğim ben pek de hakkını veremesem de içinde bulunduğum en samimi ve yardımsever kulüptür IEEE Lab Komitesi.

Bütün yıl aksatmadan toplantılarını, temizliklerini yapan; boş zamanlarında Lab' a gelip devre kuran, en büyük hobilerinden biri ise iskender yemek olan bir gruptan bahsediyorum evet! Ayrıca birbirinden farklı yarışmalara katılıp, başarı ve başarısızlıklarıyla hayatlarımıza renk katan grup üyeleriyle, kendi vaktinden fedakarlık edip isteyenlere hiç bir karşılık beklemeden en zor konuları bile öğretebilen mentorlarıyla, bütün yıl derslere yarım girip VF ile dersten kalmasına rağmen son derslere gelen başkanıyla okulun gerçek kralları ve kraliçeleri onlar.


(Aslında toplu fotoğraf ararken bunu buldum, kulübün demir başları burada olunca bunu koymak istedim. En başta Meriç, Ahmet Selman ve ataların atası Emin Başkan)


(Melih'siz olmaz tabii! Ayrıca en kısa zamanda "Melih Fan Club" için görüşmelere başlıyoruz, yasamız kutsal Sedra Smith, yerli tatlımız Trileçe, baş çırak Meriç olacak!)

 Bu yazı aklıma gelmişken hemen yazayım dedim; bugün de hazır Mehmet Akif ile İTÜ' yü ne kadar sevdiğimi ve okuldan inanılmaz keyif aldığımı konuşmuşken bunu mümkün kılanları yazmaktan daha doğal bir şey olamaz bence. İyiki varlar, yaşasın LabARItuvar!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder